шафран купити шафран ціна

1 г – 160 грн.

2 г – 300 грн.

5 г – 690 грн.

10 г – 1280 грн.

20 г – 2460 грн.

Ми пропонуємо високоякісний червоний шафран який росте в екологічно чистих регіонах провідних країн-виробників.

Тільки наш шафран володіє дивовижними ароматно-смаковими якостями і кольором.

Новий врожай (органічного землеробства) 2017 року.

Наші партнери знаходяться в Греції (і Афганістані), а саме у Фракії, де розташовані Родопи – гірський масив з найвищим рівнем біорізноманіття в Європі (майже 60% видів, що зустрічаються по всій Європі, живуть тут). Це кращі виробники шафрану, які здійснюють повний цикл виробництва – від посадки до упаковки готового продукту.

Грецький і афганський шафран – шафран кращої якості.

Наш шафран органічний, весь темно-червоний, а рильця рівні (без зламів). Клас якості: A +++

У *примітці ви дізнаєтеся причини, за якими біорізноманіття настільки велике в цьому (грецькі Родопи) місці.

Наша мета:

Постачати вам високоякісні продукти з цього регіону, щоб ви могли досліджувати найтаємничіший куточок Греції. Ми створили даний сайт, щоб Ви легко долучилися до високої культури королівської пряності.

Шафран вирощується і збирається на органічних полях у горах, і, крім того, сім’ї землеробів споживають його в своєму раціоні щодня протягом багатьох років. Нагадаємо, їх середня тривалість життя – 81 рік.

Ми робимо невеликі подарунки кожному покупцеві. Ці подарунки – це спосіб подякувати нашим клієнтам, побудувати з ними довгострокові відносини і допомогти їм спробувати чудові продукти.

Шафран – найрідкісніша й найдорожча пряність у світі!

НАЙКРАЩИЙ ШАФРАН

Властивості шафрану:

 

• Так як шафран здатний виробляти серотонін, так званий гормон радості, він легко позбавляє від болю, меланхолії, депресії. По суті є легкою психотропною речовиною, головною перевагою якої є відсутність звикання

• Покращує травлення

• Шафран – потужний афродизіак для чоловіків і жінок

• Очищає кров, лімфу

• Лікує і полегшує астму (іст .: Saffron in phytotherapy: pharmacology and clinical uses. Schmidt M, Betti G, Hensel A Wien Med Wochenschr. 2007; 157 (13-14): 315-9)

• Очищає судини і видаляє застої крові в них

• Для збереження молодості шкіри його використовувала Клеопатра, приймала шафранові ванни. Шафран дуже швидко і ефективно покращує колір обличчя

• У поєднанні з гарячим молоком шафран сприяє зростанню тканин мозку і поліпшенню пам’яті. Покращує мозковий кровообіг

• У поєднанні з медом він працює як каменедробарка в нирках

• Ефективно ліквідує наслідки похмільного синдрому

• Є дослідження, що шафран позитивно впливає на рецесію і профілактику ракових захворювань. Він протистоїть розвитку ракових клітин за рахунок вмісту найпотужніших антиоксидантів (Іст .: Abdullaev FI, Espinosa-Aguirre JJ. Biomedical properties of saffron and its potential use in cancer therapy and chemoPRevention trials. Cancer Detect PRev. 2004; 28: 426-32). Більш того, з шафрану виділена кроцетинова (crocetinic) кислота, яка здатна цілеспрямовано знищувати ракові стволові клітини з ракової пухлини

• Вдихання запаху шафрану успішно допомагає заснути

• Шафран відзначений як природний відновник зору

• Шафран поряд з пряними властивостями проявляє ще й консервуючу дію. Їжа, приготована з шафраном, іноді, зберігається протягом декількох діб

• Дуже ефективно позбавляє організм від жовчі

• Покращує обмін речовин

• Відмінний антисептик

Грецький і афганський шафран – шафран найвищої якості!

ІСТОРІЯ ШАФРАНУ

Слово «КРОКОС» (шафран) в його оригінальній або в похідних формах добре відомо з самих ранніх текстів: у книзі Приповістей, в Пісні Соломона і в Старому Заповіті. Також в оригінальній формі зустрічається в текстах: Гомера, Софокла, Теофраста і Аристофана.

Крокос також був відомий й іншим древнім цивілізаціям: єгиптянам, євреям і римлянам.

Однак він зберіг своє безперечне грецтво, оскільки його назва походить від грецького слова «кроки».

Сфери застосування шафрану:

Шафран використовується по-різному. Він використовується в: медицині, кондитерській галузі, кулінарії, виробництві сиру, лікеро-горілчаному виробництві, навіть в живописі.

З давніх часів шафран вважається потужним афродизіаком. Багато авторів, грецька міфологія, навіть Старий Заповіт пов’язують шафран з любов’ю і плодовитістю.

В даний час він як і раніше широко використовується як пряність в різних продуктах харчування в багатьох країнах, особливо в Європі.

У народній медицині він використовується як спазмолітик і стимулятор. Багато експертів стверджують, що в невеликих дозах він знімає біль, стимулює апетит і полегшує травлення.

Крім того, він запобігає судоми, істерику, нервові коліки і коклюш. Зовні використовується для лікування прищів, запалень і захворювань молочної залози.

Дикий Крокос (Шафран) Родоп

Як використовувати шафран:

додайте 5 рилець на людину в маленьку чашку води (наприклад, чашку еспресо). Зачекайте не менше 1 години, а потім додайте його в їжу, яку готуєте.

Ми із задоволенням відповімо на ваші запитання за телефонами: 0939133710, 0967545215, 0501373907

*Примітка

Причини, за яких біорізноманіття Родоп настільки багате, наступні:

• Той факт, що вони не були порушені льодовиками. В результаті багато видів Центральної і Північної Європи знайшли свою оселю саме тут. Крім того, багато зерен були винесені в гірський хребет коли льодовики розтанули. Таким чином, сьогодні цей регіон вважається південною межею їх поширення.

 

• Завдяки геологічному складу, геоморфології, а також географічному розташуванню. Східні Родопи – це перетин видів з Балкан, Анатолії (Мала Азія) і Середземномор’я.

 

• Хоча Родопи покривають відносно невелику площу, вони включають велику різноманітність біотопів. На коротких відстанях можна знайти масивні гірські вершини, ущелини, струмки долини, гірські схили і різноманітні типи грунтів. Грецька сторона східних Родоп включає в себе річкові дельти і прибережні екосистеми.

• Як прикордонний регіон, Родопи мають довгу історію конфлікту: між греками, болгарами і турками; між християнами і мусульманами; і між комуністами і антикомуністами. В результаті, Родопи ніколи не були густонаселені, і це врятувало їх ліси від руйнування. Зараз це один з небагатьох середземноморських регіонів з непошкодженими лісами, особливо поблизу кордону з грецької сторони.

 

• Широке тваринництво завжди було основним видом землекористування в регіоні, і воно досі існує. Тому флора і фауна тут є досить репрезентативними для початкових екосистем, на яких паслися дикі травоїдні тварини.

Найкращий шафран, купити шафран, шафран ціна

шафран, шафран купити, шафран ціна
шафран купити, shafran
шафран відгуки, шафран отзывы
шафран ціна, шафран купити, шафран купить, шафран цена, шафран відгуки, шафран отзывы

Дізнайтеся що таке справжній шафран!

З повагою,
Команда SHAFRAN.CO.UA

SHAFRAN – шафран №1 в Україні!